Congrid - ehituse haldamise uus tase

Kliendilugu - Maru Betoonitööd OÜ

Ettevõte Maru Betoonitööd OÜ hakkas Congridi kasutama Eesti Kunstiakadeemia uue õppehoone ehitamisel, kui nägid vajadust andmete kogumise järele. Koostöö viis projekti juhtimise ja ehituse haldamise uuele tasemele ning sellest ajast saati on Congrid olnud projektidel igapäevaselt kasutatav digitaalne tööriist.
Marko Rooba on Maru Betoonitööd OÜ projektijuht ning ettevõte tegeleb betoonitöödega ehitusplatsidel, montaažitöödega ja projekteerimisega. Ettevõte kasutab Congridi tarkvara, et objektidel läbi viia tööohutuse kontrolli ja järeltööde ülevaatusi. 

– Congridi kasutus tagab kindlasti ka konkurentsieelise teiste ettevõtete ees, kuna tellijad näevad, et sul on juba väljatöötatud süsteem, mille abil objekte üle anda ja süsteemne kontrollimine tööohutuse alal.

Congridi eesmärk on tagada hõlpsasti kasutatav tarkvara ja kiire andmete liikuvus. Congrid pakub ühte platvormi, mis on mõeldud nii kvaliteedi kui turvalisuse haldamise jaoks: ehitusprojekti turvalisuse ja kvaliteedi parendamiseks, produktiivsuse maksimeerimiseks ja kulude vähendamiseks. Congridi eesmärk on teenindada ehitusettevõtteid viisil, mis võimaldab kasutada parimaid digitaalseid tööriistu, et tõhusalt läbi viia kõiki ehitusprojekte.
OÜ Maru Betoonitööd on betoonitöödele keskenduv ehitusfirma. Neil on aastatepikkune kompetents ning kogemus, millega nad on loonud nii täis- kui ka koostöölahenduste korras tehase-, parkimis- ja tööstushooneid ning infrastruktuurirajatisi. Lisaks leiab nende kataloogist eelkõige unikaalse projekteeringuga kortermaju, mis linnaruumile omalaadset iseloomu lisavad.

Congridi eelised konkurentide ees

Tellijad hindavad väljatöötatud süsteemi, mis tuleb kasuks objektide üleandmisel ja suurendab ettevõtetevahelist usaldust. Lisaks sellele tõstab Congridi kasutamine tööohutust läbi süsteemse kontrollimise, mis omakorda tõstab nii tellija, kui ka ehitusettevõtte enesekindlust töö tegemisel.
Congridi kasutuselevõtuga on Maru Betoonitööd säästnud aega ka tellija ja tööde teostaja omavahelisel suhtlemisel, mis on muutunud selgemaks ja sõbralikumaks. Veelgi mugavamaks muudab tarkvara kasutamise see, et seda on võimalik kasutada nii nutitelefoni, tahvelarvuti kui ka tavalise arvutiga.

– Congrid on aidanud meil iganädalaselt kõikidel objektidel läbi viia tööohutuskontrollimisi. Lisaks kasutame objekti lõppfaasides järeltööde ülevaatuseid, kus saame fikseerida puudused ja käime koos tellijatega objekti läbi. Märgime puudused üles, märgime asukoha, fikseerime pildiga ja hiljem on lihtsalt võimalik printida PDF-ina välja ja saata kõigile edasi.

Kuidas Congridi kasu väljendub

Ehituses on erinevatel osapooltel omad soovid ning on oluline, et kõikide soovid saaksid fikseeritud ja nendega oleks võimalik arvestada järgnevate tööde teostamisel. Tänu Congridi kasutusele tekib ülevaade, mis on tellija nõudmised ja ootused ning järgnevate osade üleandmine läheb nii tellija kui ka tööde teostaja jaoks kiiremini ning väiksema vaevaga. Marko Rooba jaoks on uhkuse märgiks see, kui tööde lõpetamisel on võimalik tellijale töö üle anda teadmisega, et kogu protsessi on süstemaatiliselt kontrollitud.
Kui soovite rohkem informatsiooni Congridi tarkvara kohta, siis võtke julgelt ühendust:
Maria Metsalo / Customer Success & Support Manager
maria.metsalo@congrid.ee
+358 447338556